سلام خدمت دوستان گرامی


برای اطلاع و دسترسی به مطالب جدید میتوانید از قسمت دنبال کنندگان که در سمت چپ وبلاگ واقع شده بر روی دنبال کنندگان کلیک کرده و به جمع دنبال کننده گان بپیوندید  اما اگر عضو بلاگ نمی باشید می توانید با اضافه کردن یک افزایه (RSS) به مرورگر خود از مطالب جدید با خبر شوید.

1) برای استفاده از فایل های بارگذاری شده در وبلاگ داشتن برخی از نرم افزارها برای کامپیوتر یا گوشی لازم می باشد در همین راستا برای رفاه حال شما عزیزان و دستیابی راحت تر به این نرم افزارها می توانید از قسمت (نرم افزار های مورد نیاز) در سربرگ بالای وبلاگ این نرم افزارها را دریافت نمایید.

2) برای دسترسی راحت تر شما عزیزان به یک موضوع خاص در قسمت حاشیه وبلاگ سر تیتری به عنوان (طبقه بندی موضوعی ) قرار داده شده شما می توانید با کلیک کردن بر روی هر موضوع مطالبی که در یک گروه طبقه بندی شده را ببینید .

3) برای رأی دادن به یک مطلب می توانید در قسمت پایین هرمطلب دو شکل فلش به رنگ سبز و قرمز وجود دارد که اولی نشانه رضایت و دومی نشانه عدم رضایت شما میباشد کلیک کنید.

4) برای ارائه نظر میتوانید در قسمت پایین هر مطلب بر روی کلمه (نظر) کلید کرده و در قسمت ارائه نظرخود را درج نمایید.


5) اگر میخواهید فایل بخصوصی را که از نظر شما قابل ارائه در این وبلاگ میباشد را با ما درمیان بگذارید از طریق سربرگ( تماس با من ) ارسال تا پس از بررسی در وبلاگ بارگذاری شود.

6) برای نمایش ادامه مطلب بر روی تصویر فلش که به شکل زرد رنگ که در زیر تاریخ درج شده کلید کنید.

7) برای استفاده از مجموعه هشت بهشت داشتن نرم افزار پاور پوینت الزامی است

8) برای استفاده از مجموعه آثار استاد شهید دکتر مطهری داشتن یک مرورگر لازم است پس از باز کردن فایل به وسیله نرم افزار زیپ خوان (که در قسمت نرم افزار های مورد نیاز در دسترس است ) بر روی کلمه start کلید نمایید تا متن به نمایش در آید.

9) اگر باز هم نتواتستید از طریق ارسال نظر با در میان بگذارید.

10)در قسمت پیوند روزانه و پیوند ها وبسایت هایی قرار داده شده که در زندگی روزمره شما ممکن است لازم باشد